Środa, 20 marzec 2019liniarozmiar czcionki AAA kontrast: normalnywysoki kontrast
Facebook - Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie
ZBY_1604ppp
Oglądasz: SMS Info|  Urząd Miasta Ślesin
Termomodernizacja Urzędu Miasta i Gminy w Ślesinie
 

SMS INFO Gminy Ślesin.
 
            Urząd Miasta i Gminy Ślesin uruchomił usługę SMS INFO. Jest to system powiadamiania mieszkańców w oparciu o wiadomości tekstowe sms. Z usługi będzie mógł korzystać każdy kto wyśle jednorazowo sms-a o treści „INFO” (wielkość liter nie ma znaczenia) na numer 661420105. Koszt wysłania sms-a zależy od operatora.
Aby zrezygnować z udziału w systemie powiadamiania wystarczy ponownie wysłać wiadomość SMS o treści "INFO". To spowoduje usunięcie numeru telefonu z bazy danych.
  Informacje przekazywane w ramach systemu dotyczyć będą wszystkich istotnych wydarzeń. Będą to zarówno informacje o wydarzeniach kulturalnych, sportowych, ważne komunikaty, ostrzeżenia meteorologiczne a także przypomnienia o ważnych terminach.

UWAGA !
Otrzymywanie wiadomości sms w ramach SMS Info Gminy Ślesin nie wiąże sie z żadnymi dodatkowymi opłatami.


            Jeśli są Państwo zainteresowani tym co dzieje się w naszej okolicy, zapraszamy Państwa do skorzystania z systemu powiadamiania.

 


          
Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie, ul. Kleczewska 15, 62-561 Ślesin, pow. Koniński, woj. wielkopolskie, tel.: 63 2704011, fax: 63 2704198, email: sekretariat@slesin.pl, http://www.slesin.pl