Wtorek, 29 wrzesień 2020liniarozmiar czcionki AAA kontrast: normalnywysoki kontrast
OBWIESZCZENIE
BURMISTRZA MIASTA I GMINY ŚLESIN
Z DNIA 24 SIERPNIA 2020 ROKU

Informuję, że w dniu 28 sierpnia 2020 roku (piątek) o godz. 12:00 w sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy w Ślesinie odbędzie się XXIII sesja Rady Miejskiej Gminy Ślesin.

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne obrady odbędą się bez udziału publiczności.
Sesja będzie opublikowana w sieci Internet na kanale YouTube:
Burmistrz Miasta i Gminy
/-/ Mariusz Zaborowski

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 08 marca 1990 roku o samorządzie gminnym /Dz. U. z 2020 r., poz. 713/ z w o ł u j ę XXIII sesję Rady Miejskiej Gminy Ślesin na 28 sierpnia 2020 roku (piątek) na godz. 12:00 w sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy w Ślesinie, z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie quorum.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z XXII sesji Rady Miejskiej Gminy Ślesin.
4. Podjęcie uchwały w sprawie zawarcia porozumienia z Powiatem Konińskim dotyczącego wykonywania przez Gminę Ślesin zadania należącego do właściwości powiatu polegającego na założeniu i prowadzeniu przez Gminę Ślesin Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ślesinie.
5. Wolne wnioski.
6. Zakończenie obrad.