Wtorek, 29 wrzesień 2020liniarozmiar czcionki AAA kontrast: normalnywysoki kontrast
SZANOWNY ROLNIKU Z GMINY ŚLESIN

Od 1 września 2020 r. można dokonać samospisu poprzez specjalną interaktywną aplikację, która umożliwi spis internetowy. Aplikacja będzie dostępna na stronie internetowej GUS od 1 września 2020. Aplikacja jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Można dokonać samospisu na komputerach w domu lub skorzystać z bezpłatnego punktu wyposażonego w stanowisko komputerowe w gminnym biurze spisowym w Ślesinie. Punkt spisowy mieści się w Urzędzie Miasta i Gminy w Ślesinie, w pokoju 211 (II pietro).