Wtorek, 26 styczeń 2021liniarozmiar czcionki AAA kontrast: normalnywysoki kontrast
Informacja o działaniach Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ślesinie na rzecz dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia:
  1. Zarząd Gminny Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ślesinie z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowuje dla podopiecznych akcję „Gwiazdor” - dzieci  napisały listy o  marzeniach dotyczących rozwijania ich zainteresowań, potrzebnych przyborów szkolnych, zabawek. Wymarzone prezenty  trafią do dzieci za pośrednictwem motomikołaji z Grupy Motocyklowej 6366 ze Ślesina.
  2. W okresie przedświątecznym dzieci biorą udział w konkursie na wykonanie kartki świątecznej (wszystkie prace będą nagrodzone)
  3. We współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem pomocy Społecznej w Ślesinie oraz restauracją Mozaikowy Piec, która przygotowała pierniki świąteczne odbywa się akcja charytatywna” dla najbardziej potrzebujących dzieci. Dochód ze sprzedaży pierników przeznaczony będzie na zakup tabletów , co bardzo ułatwi naukę zdalną.