Poniedziałek, 20 wrzesień 2021liniarozmiar czcionki AAA kontrast: normalnywysoki kontrast

Zapraszamy na dwudniowe, międzynarodowe wydarzenie pn. Targi Odnawialnych Źródeł Energii – „Nowa Energia w Regionie” w terminie 24-25 sierpnia 2021 r. W programie spotkania m.in. konferencja nt. transformacji Wielkopolski Wschodniej oraz zielonego wodoru wraz z panelem eksperckim oraz wręczenie nagród wystawowych – Lider OZE 2021. Tematem przewodnim będzie proces transformacji energetycznej i gospodarczej regionów węglowych. Celem spotkania jest m.in. ułatwienie kontaktu pomiędzy przedsiębiorcami skupiającymi się wokół energii pozyskiwanej w sposób tradycyjny oraz nowatorski. W ramach konferencji będzie można poznać przykłady transformacji zakończonych sukcesem z Polski i ze świata.

Miejsce wydarzenia: Centrum Wykładowo-Dydaktyczne Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie, przy ul. ks. J. Popiełuszki 4.

Informacje nt. targów dostępne są na stronie www.wde.org.pl

Rejestracja do 23.08.2021r. pod nr telefonu 63 240 12 34 lub e-mail: magdalena.jankowska@konin.um.gov.pl lub izabela.wieczorek@konin.um.gov.pl.

Organizatorem targów jest Miasto Konin.

Materiały do pobrania:

Program targów OZE w wersji PDF  - tutaj

Folder targowy OZE w wersji PDF - tutaj

Mapa z układem stoisk wystawców - tutaj