Czwartek, 24 maj 2018liniarozmiar czcionki AAA kontrast: normalnywysoki kontrast
Porady ekspertów ZUS, punkty informacyjne specjalistów z instytucji, organizacji i fundacji   działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Bogaty program szkoleń, seminariów i spotkań, to szeroka oferta, którą przygotował Zakład Ubezpieczeń Społecznych na Dzień Osób z Niepełnosprawnością.

W piątek, 11 maja, oddziały Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Wielkopolsce przygotowały szeroką ofertę skierowaną do osób niepełnosprawnych, ich rodzin i pracodawców.

Zapraszamy do skorzystania z licznych seminariów, warsztatów, porad i wystaw.

Szczegółowe informacje na temat organizowanych przez poszczególne placówki ZUS wydarzeń, w związku z Dniem Osób z Niepełnosprawnością, można znaleźć w załączniku i na stronie www.zus.pl.

Do pobrania:
HAMONOGRAM II oddziału ZUS w Poznaniu