Czwartek, 18 kwiecień 2019liniarozmiar czcionki AAA kontrast: normalnywysoki kontrast
Profesjonalne e-Urzędy w 10 jednostkach samorządu terytorialnego z powiatów kaliskiego, konińskiego i tureckiego

Spotka
nie informacyjne Konin
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 18 października 2018 roku w Koninie.
W trakcie spotkania będą Państwo mieli możliwość dowiedzieć się
ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych,ubezpieczeń a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.
W spotkaniu udział weźmie m.in. Andżelika Możdżanowska – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Paweł Jaroszek – Członek Zarządu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci
Ministerstwa Przedsiębiorczości i TechnologiiMinisterstwa Inwestycji i RozwojuMinisterstwa FinansówKrajowej Administracji SkarbowejPolskiej Agencji Rozwoju PrzedsiębiorczościPunktu Informacyjnego Funduszy EuropejskichBanku Gospodarstwa Krajowego, Enterprise Europe Network, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą do Państwa dyspozycji.
Zarejestruj się już dziś!
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział
w wydarzeniu jest bezpłatny.
Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/
Serdecznie zapraszamy!