Piątek, 03 lipiec 2020liniarozmiar czcionki AAA kontrast: normalnywysoki kontrast
Facebook - Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie
ZBY_1604ppp
Oglądasz: Aktualności|  Urząd Miasta Ślesin
Projekty Unijne
Termomodernizacja Urzędu Miasta i Gminy w Ślesinie
 
 GŁOSUJMY NA SOŁTYSA,
ON PROMUJE NASZĄ GMINĘ

 
 
         Już niebawem, bo 3 sierpnia po raz 24. Wielkopolski Piknik Sołtysów w Sompolnie. Super zabawa, nie zabraknie atrakcji, przede wszystkim na scenie pojawią się gwiazdy. W tym roku Krzysztof Krawczyk oraz zespół Masters. Zespoły redakcyjne „Przeglądu Konińskiego”, „ Echa Turku” i „ Przeglądu Kolskiego”  będą zachęcać do wzięcia udziału w konkursach, a dla ich uczestników przygotowane są już nagrody.
Uwaga. Jak co roku wybierzemy NAJPOPULARNIEJSZEGO SOŁTYSA WIELKOPOLSKI WSCHODNIEJ.
 
Naszą gminę reprezentuje Irena Jabłońska, sołectwo Julia, gmina Ślesin) Zachęcamy do głosowania SMS pod numer 71051 o treści: soltys.8 ( koszt 1,23 z VAT). Szczegółowy regulamin na stronie www.przegladkoninski.pl , w siedzibie organizatora plebiscytu tj. Wydawnictwa Przegląd Koniński z siedzibą w Koninie.
         Irena Jabłońska sołtysem jest od 2006 roku. Była inicjatorem budowy świetlicy wiejskiej, która powstała i wyposażono ją w 2011 roku. Wraz z mieszkańcami sołectwa zagospodarowano teren wokół obiektu: posadzono drzewa i krzewy, ułożono kostkę brukową. Pani sołtys dba o czystość i porządek na terenie miejscowości Julia. Organizuje spotkania oraz konkursy dla mieszkańców. Wspólnie z nimi robi corocznie wieniec dożynkowy.
Z inicjatywy pani sołtys organizowane są spotkania z okazji Dnia Dziecka i Dnia Kobiet. Corocznie urządza akcję sprzątania miejscowości. Współpracuje z KGW i OSP. Przy różnych okazjach piecze pyszne ciasta i drożdżówki. Organizuje konkursy gry w piłkę nożną, siatkówkę, dwa ognie oraz klipę.
Współpraca z gminą jest bardzo aktywna i bezkonfliktowa. Nigdy nie odmawia udziału w projektach gminnych.
 
 
 
 

Biuletyn Informacji Publicznej BIP 
Serwer poczty e-mailPortal inwestycyjny


 
ANKIETA - badania satysfakcji Klienta UMiG


 
Platforma Zarządzania Oświatą VULCANInformacja Turystyczna
Szybko i sprawnie
Polecamy
Serwis informatyczny
GUZIK - systemy informatyczne
henryk@guzik.konin.pl 
Tel. +48 63 2465057
Galeria zdjęć

Fotografie z miasta i regionu
Zobacz galerię
Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie, ul. Kleczewska 15, 62-561 Ślesin, pow. Koniński, woj. wielkopolskie, tel.: 63 2704011, fax: 63 2704198, email: sekretariat@slesin.pl, http://www.slesin.pl