Piątek, 05 czerwiec 2020liniarozmiar czcionki AAA kontrast: normalnywysoki kontrast
Facebook - Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie
ZBY_1604ppp
Oglądasz: Aktualności|  Urząd Miasta Ślesin
Projekty Unijne
Termomodernizacja Urzędu Miasta i Gminy w Ślesinie

Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA zaprasza przedstawicieli branży turystycznej (obiektów noclegowych, firm eventowych, podmiotów prowadzących atrakcje turystyczne), a także przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji, jednostek samorządu terytorialnego oraz osoby działające na rzecz turystyki w regionie konińskim do udziału w bezpłatnym projekcie szkoleniowym: „Podniesienie kwalifikacji kadr turystyki regionu konińskiego z zakresu turystyki biznesowej”.

Czym jest turystyka biznesowa i czym turysta biznesowy różni się od tradycyjnego? Jak zaaranżować idealną współpracę pomiędzy głównymi graczami na rynku? Na te pytania i wiele innych uczestnicy uzyskają odpowiedź podczas szkolenia.

Celem projektu, prowadzonego przez Lokalną Organizację Turystyczną MARINA, jest zwiększenie wiedzy i świadomości osób prowadzących działalność w branży turystycznej na temat turystyki biznesowej oraz ich integracja. Szkolenie, które odbędzie się 29 października w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Wityng obejmuje panel teoretyczny, podczas którego uczestnicy dowiedzą się o istniejących dostępnych kanałach promocji oferty szkoleniowo-konferencyjnej oraz jak pozyskać klienta. Będzie to również doskonała okazja do wymiany wiedzy, dobrych praktyk, doświadczeń i nawiązania wspólnych inicjatyw.

Zainteresowani mogą zgłaszać się telefonicznie pod numerem (63) 246 32 48 lub e-mailowo pod adresem kontakt@turystyka.konin.pl do 23 października 2019 r. Liczba miejsc ograniczona.Biuletyn Informacji Publicznej BIP 
Serwer poczty e-mailPortal inwestycyjny


 
ANKIETA - badania satysfakcji Klienta UMiG


 
Platforma Zarządzania Oświatą VULCANInformacja Turystyczna
Szybko i sprawnie
Polecamy
Serwis informatyczny
GUZIK - systemy informatyczne
henryk@guzik.konin.pl 
Tel. +48 63 2465057
Galeria zdjęć

Fotografie z miasta i regionu
Zobacz galerię
Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie, ul. Kleczewska 15, 62-561 Ślesin, pow. Koniński, woj. wielkopolskie, tel.: 63 2704011, fax: 63 2704198, email: sekretariat@slesin.pl, http://www.slesin.pl