Sobota, 16 listopad 2019liniarozmiar czcionki AAA kontrast: normalnywysoki kontrast

Lokalna Organizacja Turystyczna MARINA zaprasza przedstawicieli branży turystycznej (obiektów noclegowych, firm eventowych, podmiotów prowadzących atrakcje turystyczne), a także przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji, jednostek samorządu terytorialnego oraz osoby działające na rzecz turystyki w regionie konińskim do udziału w bezpłatnym projekcie szkoleniowym: „Podniesienie kwalifikacji kadr turystyki regionu konińskiego z zakresu turystyki biznesowej”.

Czym jest turystyka biznesowa i czym turysta biznesowy różni się od tradycyjnego? Jak zaaranżować idealną współpracę pomiędzy głównymi graczami na rynku? Na te pytania i wiele innych uczestnicy uzyskają odpowiedź podczas szkolenia.

Celem projektu, prowadzonego przez Lokalną Organizację Turystyczną MARINA, jest zwiększenie wiedzy i świadomości osób prowadzących działalność w branży turystycznej na temat turystyki biznesowej oraz ich integracja. Szkolenie, które odbędzie się 29 października w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Wityng obejmuje panel teoretyczny, podczas którego uczestnicy dowiedzą się o istniejących dostępnych kanałach promocji oferty szkoleniowo-konferencyjnej oraz jak pozyskać klienta. Będzie to również doskonała okazja do wymiany wiedzy, dobrych praktyk, doświadczeń i nawiązania wspólnych inicjatyw.

Zainteresowani mogą zgłaszać się telefonicznie pod numerem (63) 246 32 48 lub e-mailowo pod adresem kontakt@turystyka.konin.pl do 23 października 2019 r. Liczba miejsc ograniczona.