Niedziela, 05 lipiec 2020liniarozmiar czcionki AAA kontrast: normalnywysoki kontrast
Facebook - Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie
ZBY_1604ppp
Oglądasz: Aktualności|  Urząd Miasta Ślesin
Projekty Unijne
Termomodernizacja Urzędu Miasta i Gminy w Ślesinie
INFORMACJA
 
W latach 2017-2018, na zlecenie Starosty Powiatu Konińskiego, zostały przeprowadzone prace geodezyjne w ramach zadania pn.” Wykonanie informatyzacji i modernizacji baz danych państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w powiecie konińskim dla 7 gmin: Kleczew, Sompolno, Ślesin, Kazimierz Biskupi, Skulsk, Wierzbinek, Wilczyn”. Polegały one m.in. na aktualizacji powierzchni i oznaczenia działek oraz użytków gruntowych, ujawnieniem bądź wykreśleniem budynków, na podstawie obecnego stanu faktycznego oraz posiadanych przez powiat dokumentów źródłowych. W wyniku tych prac Gmina Ślesin otrzymała zawiadomienia o zmianach dokonanych w rejestrze ewidencji gruntów dotyczących całego obszaru wiejskiego w zakresie działek, budynków oraz użytków gruntów.
W konsekwencji weryfikacji tych zawiadomień, mieszkańcy otrzymują wezwania do złożenia informacji o prawidłowych powierzchniach wszystkich budynków oraz użytków gruntowych.
Szczegółowe informacje na temat powstałych zmian posiada Wydział Geodezji i Kartografii Starostwa Powiatowego w Koninie oraz Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Koninie (Konin, ul. Płk. Witolda Sztarka 1).

                                                                                                          
Urząd Miasta i Gminy Ślesin
Biuletyn Informacji Publicznej BIP 
Serwer poczty e-mailPortal inwestycyjny


 
ANKIETA - badania satysfakcji Klienta UMiG


 
Platforma Zarządzania Oświatą VULCANInformacja Turystyczna
Szybko i sprawnie
Polecamy
Serwis informatyczny
GUZIK - systemy informatyczne
henryk@guzik.konin.pl 
Tel. +48 63 2465057
Galeria zdjęć

Fotografie z miasta i regionu
Zobacz galerię
Urząd Miasta i Gminy w Ślesinie, ul. Kleczewska 15, 62-561 Ślesin, pow. Koniński, woj. wielkopolskie, tel.: 63 2704011, fax: 63 2704198, email: sekretariat@slesin.pl, http://www.slesin.pl