Sobota, 14 grudzień 2019liniarozmiar czcionki AAA kontrast: normalnywysoki kontrast
INFORMACJA

W latach 2017-2018, na zlecenie Starosty Powiatu Konińskiego, zostały przeprowadzone prace geodezyjne w ramach zadania pn.” Wykonanie informatyzacji i modernizacji baz danych państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w powiecie konińskim dla 7 gmin: Kleczew, Sompolno, Ślesin, Kazimierz Biskupi, Skulsk, Wierzbinek, Wilczyn”. Polegały one m.in. na aktualizacji powierzchni i oznaczenia działek oraz użytków gruntowych, ujawnieniem bądź wykreśleniem budynków, na podstawie obecnego stanu faktycznego oraz posiadanych przez powiat dokumentów źródłowych. W wyniku tych prac Gmina Ślesin otrzymała zawiadomienia o zmianach dokonanych w rejestrze ewidencji gruntów dotyczących całego obszaru wiejskiego w zakresie działek, budynków oraz użytków gruntów.
W konsekwencji weryfikacji tych zawiadomień, mieszkańcy otrzymują wezwania do złożenia informacji o prawidłowych powierzchniach wszystkich budynków oraz użytków gruntowych.
Szczegółowe informacje na temat powstałych zmian posiada Wydział Geodezji i Kartografii Starostwa Powiatowego w Koninie oraz Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Koninie (Konin, ul. Płk. Witolda Sztarka 1).

Urząd Miasta i Gminy Ślesin